Tőzsde és Forex Tanfolyam

Iskolánk küldetése, hogy minél szélesebb kört oktathassunk a tőzsdézésre, és az ezzel kapcsolatos általános pénzügyi ismeretekre. Tanfolyamunk alatt átfogó ismeretekre tehet szert a különböző befektetési lehetőségek, elemzési módszerek vagy akár a kockázatkezelés témakörében is. Következetesen felépített tantervünk elméleti és gyakorlati tudást is nyújt, megértéséhez nincs szüksége előképzettségre.  Oktatásunk kisebb csoportokban zajlik, így biztosítva a minőségi oktatást, és a folyamatos személyes odafigyelést. Igény esetén nem csak a fővárosban, hanem akár vidéken is megtartjuk tanfolyamunkat, így az mindenki számára elérhető. Iskolánkat ajánljuk mindazoknak, akiknek célja a pénzügyi függetlenség, esetleg egy jó befektetésre vadásznak, vagy akár egy kisebb megtakarítással szeretnének kiegészítő jövedelemre szert tenni.